В Україні підписано меморандум про вибори… чесні

24tv.ua

Під час ефіру телепрограми «Право на владу» п’ять претендентів на вищий в країні пост підписали документ під назвою «За чесні вибори». Таким чином вони домовилися утримуватися від фальсифікації виборчого процесу.

Свої підписи під меморандумом залишили такі кандидати, як Віктор Бондар, львівський міський голова Андрій Садовий, колишній міністр оборони Анатолій Гриценко, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та Олександр Шевченко.

У тексті меморандуму наголошується об’єднання підписантів для перешкоджання фальсифікації процесу виборів, і висловлюється тривога «численними фактами» підготовки влади до підробки результатів голосування.

Також меморандум закликає інших претендентів на президентський пост, волонтерів і політиків приєднатися до документа і перерахованим в ньому положень.

Пізніше до п’яти кандидатів, які підписали меморандум, приєднався ще один учасник президентських перегонів Володимир Зеленський. Лідер «95 кварталу» в коментарі для каналу ТСН підтвердив, що ознайомився з документом і ставить під ним свій підпис.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*