Верховна Рада: НАТО дуже вигідно прийняти Україну

112.ua

Верховною Радою було прийнято постанову відносно звернення парламенту України у НАТО з питанням про вступ України до числа країн-членів Альянсу. Дане рішення підтримали 243 парламентарі.

У документі йдеться про звернення Ради у міжпарламентську організацію країн-членів Альянсу, а також основний орган прийняття політичних рішень — Північноатлантичну раду. Метою звернення є прохання про підтримку наміру нашої держави набути статусу члена НАТО, а також заклик до схвалення лідерами держав, що складають ряди членів Північноатлантичного альянсу, прогресивного розвитку взаємин з Україною. Дані положення, як передбачається, повинні привести до вступу нашої держави у НАТО, та початку ведення діалогу відносно рекомендацій, які складуть певний План. Даний план представить собою дії, необхідні для здійснення вступу у Північноатлантичний Альянс Україною.

Авторами постанови є Максим Бурбак, голова політичної сили під назвою «Народний фронт», а також Артур Герасимов, голова фракції БПП.

Причиною прийняття даного звернення автори пояснюють постійно наростальну загрозу, як глобальної, так і євроатлантичної безпеки, яку представляє Росія. Оскільки вона усвідомлено переступає основні принципи відносин міжнародного характеру. Російська Федерація несе загрозу для сусідніх країн, здійснює спроби втручання у внутрішню політику інших країн. Також Росія здійснює акти збройної агресії проти нашої держави та тимчасово окупованих територій.

Голова політичної сили “Народний фронт”, під час представлення проекту у Верховній Раді України заявив, що необхідно закликати Організацію в якнайшвидшому часі здійснити процедуру вступу, оскільки це є вигідним для обох сторін. Бурбак також зазначив, що серед членів Альянсу достатню кількість держав-союзників України, які готові почати обговорення даного рішення. Відзначається, що на думку Максима Бурбака, наша держава має право вступу в Альянс за прискореною процедурою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*