Помер відомий російський актор, який підтримував Україну

sputnik-georgia.ru

На вісімдесят четвертому році життя пішов з життя актор Сергій Юрський. Про це повідомили в російських мас-медіа, посилаючись на прес-службу театру, в якому грав відомий актор.

Зірка фільмів «Любов і голуби», «Золоте теля» (Михайла Швейцера) і «Республіка ШКІД» помер внаслідок зупинки роботи серця у своїй московській квартирі, о 03:00 8 лютого.

Пізніше «Театр Моссовета» повинен повідомити про час і місце похоронної церемонії.

Перед смертю актор часто хворів, через що театр скасував всі спектаклі з його участю, заплановані на поточний і минулий місяць. Дочка Сергія Юрського Дарина відмовилася коментувати стан батька напередодні його відходу з життя, а дружина актора раніше стверджувала, що у нього немає серйозних проблем зі здоров’ям. У «Театрі Моссовета» відзначили, що причиною госпіталізації, яка сталася напередодні смерті, могла стати реакція організму літньої людини на погоду, що виразилося в судинному кризі.

Сергій Юрський активно підтримав Україну у 2014 році, засудив кремлівську агресію і знаходився в «білому списку» російських артистів, які не відмічені в антиукраїнських висловлюваннях і діях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*