Мер Сум оцінював свою працю преміями від 65% до 270% від своєї зарплати

Politdengi.com.ua

Співробітники Нацагентства з питань запобігання корупції направили на судовий розгляд чотирнадцять протоколів про адміністративне правопорушення, фігурантом яких є сумський мер Олександр Лисенко. Відомство запідозрило чиновника в ігноруванні Закону «Про запобігання корупції».

У прес-службі Нацагентства пояснили, що мер діяв з конфліктом інтересів, розпоряджаючись про присвоєння премії своїм співробітникам з виконкому міської ради, не забувши й себе особисто. Лисенко проігнорував чинне законодавство, не повідомивши співробітників Нацагентства з питань запобігання корупції про конфлікт інтересів, який виник у нього.

У НАЗК уточнили, що мер Сум оцінив свій особистий внесок у премію, яка сягала від 65% до 270% від суми своєї зарплати з різними доплатами та надбавками. Прес-служба відомства додала, що посилання до суду адмінпротоколів не означає, що фігурант розслідування визнаний винним, але це є підставою для відкриття в судовому порядку справи про правопорушення адміністративного характеру.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*