ОБСЄ виключає двох громадян Росії з числа спостерігачів за виборами в Україні

Olkt.hu

Інформаційне видання «Інтерфакс», посилаючись на представника БДІПЛ Томаса Реймера, інформує, що двох громадян Росії мають намір виключити з списку осіб, які будуть спостерігачами в ході волевиявлення українців. Таке рішення було прийнято на підставі того, що українська влада не дає їм акредитацію.

Він підкреслив, що, якщо дані громадяни дійсно не отримають акредитацію, на чому наполягає Київ, то місія буде включати в себе дев’яносто спостерігачів. Таку інформацію він озвучив в ході відповіді на питання про те, чи буде ОБСЄ замінювати двох громадян Росії іншими спостерігачами.

Необхідно нагадати, що до цього в ОБСЄ висловили пропозицію в перелік спостерігачів за виборчим процесом в Україні двох осіб з Росії. Поряд з цим, у зовнішньополітичному відомстві України підкреслювали, що не реєструватимуть росіян як офіційних спостерігачів.

Також підкреслимо, що парламент 07.02.19. ухвалив проект закону, відповідно до якого, громадяни Росії не можуть входити до складу спостерігачів за українськими виборами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*