ЦВК знайшла порушення в декларації президента України

Informator.news

В ході перевірки декларації чинного голови держави Порошенко Центрвиборчкомом, було виявлено низку порушень. Так, у співробітників одного із департаментів комісії виникли питання щодо декількох пунктів у декларації президента.

Відзначається, що Порошенко задекларував дві квартири, площа яких становить 134 і 62 кв.м та дачний будинок. Однак дана нерухомість ні в одному з майнових реєстрів країни не зафіксована. Також голова держави не вніс у декларацію туристичне судно 2005 року та ще одну земельну ділянку, власником якої є його дружина.

У документі Порошенко також згадав кілька компаній, якими він володіє. Йдеться в основному про кондитерські підприємства, серед яких є й Липецький Рошен. У департаменті підкреслили, що, оскільки термін перевірки декларації є маленьким, неможливо точно перевірити чи дійсно президент є бенефіціаром зазначених компаній.

Водночас, зазначається, що президент вказав себе власником однієї зі страхових компаній, про яку в реєстрі немає відомостей, однак не вказав, що наприкінці 2017 року був контролером ще двох підприємств.

Також у ЦВК підкреслили, що Порошенко не зафіксував доходи від продажу майна, сума якого сягала 172 тис.грн у Держреєстрі фізичних осіб.

Проте всі зазначені неточності можна виправити, вони не є підставою для того, щоб не зареєструвати кандидатуру Порошенка на виборах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*