Ляшко підкуповує електорат у промислових регіонах, де «господарює» Рінат Ахметов

Radiosvoboda.org

Інформаційний ресурс «znaj.ua.» інформує, що голова радикалів Олег Ляшко реалізовує схему масового підкупу електорату в південно-східних регіонах країни. Як зазначається, даний регіон був обраний навмисно, оскільки його контролює бізнесмен Рінат Ахметов. Видання нагадало, що парламентарій та олігарх співпрацюють вже не один рік, при цьому, обидві сторони вважають таку співпрацю плідною.

Таким чином, повідомляється, що передвиборна «робота» проходить саме в промислових містах, оскільки саме там Ахметов може залучити адміністративний ресурс, правоохоронців, а також він може заручитися підтримкою медіа. Містами, в яких Ляшко почав проводити роботи з підготовки до виборів були обрані Кривий Ріг, Маріуполь, Авдіївка та інші. Крім цього, зазначається, що не завжди така робота відповідає положенням закону.

Політика вже викрили в протиправному розміщенні агітації на бордах, проте Ляшко та Ахметов вирішили ще розгорнути мережі скупки голосів у низці міст. Зазначається, що найбільше підкупів на користь Ляшка було зафіксовано в Дніпропетровській області. Подібні відомості надходять й від Луганської та Донецької областей. При цьому, принцип підкупу здійснюється однаково у всіх містах.

Видання зазначає, що голова Радикальної партії Ляшко має намір мобілізувати в ході голосування близько півтора мільйона електорату. Таким чином, у нього з’явиться можливість вийти в другий тур. Однак, автори зазначають, що метою Ляшка є не президентські вибори, а вибори до ВРУ, оскільки така підтримка дасть йому можливість для створення потужної фракції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*