Посольство України в Чехії обурене заявою місцевого політика про український «фашистський режим»

Prazskypatriot.cz

Українське диппредставництво в Чеській Республіці на своєму офіційному сайті висловило обурення заявою місцевого парламентарія Станіслава Ґроспіча.

Політик, піддавши критиці голову чеського МЗС, заявив, що у зовнішній політиці його держава «бере до уваги» український «фашистський режим», і висловив свою принципову стурбованість цим.

Заяву депутата, зроблену ним в телевізійному новинному випуску, було названо посольством України наклепницькою і неприйнятною для цивілізованого світу. Посольство в своєму офіційному зверненні наголосило, що зазвичай не реагує на висловлювання осіб, які дотримуються комуністичних поглядів, тим більш що ця ідеологія в нашій країні заборонена як тоталітарна, разом з нацистською. При цьому українські дипломати врахували той факт, що автор антиукраїнської заяви очолює один з парламентських депутатів, і висловили надію на осуд з боку його колег.

Станіслав Ґроспіч обіймає посаду заступника голови «Компартії Чехії та Моравії» в нижній палаті законодавчого органу Чехії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*