Близько 80% кандидатів на пост глави України є технічними

Crisis.in.ua

Олена Сотник, парламентарій Верховної Ради, в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телевізійному каналі «Zik» заявила, що через застосування кандидатами на пост голови держави політтехнологій у вигляді введення технічних кандидатів, реальна кількість з 10 претендентів зросла у кілька разів. Це, у свою чергу, ускладнить вибір електорату.

Олена Сотник, вважає, що кандидатів на виборах 2019 року має бути кількість еквівалентна кількості гідних людей. Ідеальним варіантом є лідери тих політпартій, чия підтримка серед електорату найсильніша, або люди, які є моральними авторитетами, а їх в будь-якому суспільстві одиниці.

На думку нардепа, число технічних кандидатів можна розділити на дві групи. До першої належать ті, чия мета забезпечити представниками та голосами у виборчих комісіях більш сильного кандидата. А завданням другої групи це перетягування голосів від сильних кандидатів та розпорошення даної підтримки.

На думку Олени Сотник, з усього числа зареєстрованих на даний момент кандидатів на пост голови держави, технічні становлять близько 75-80%. Дуже важливим є те, що незначна підтримка технічних кандидатів здатна надати великий вплив на результати виборів. Оскільки ймовірність, що вони наберуть найбільшу кількість голосів – мала, а як показує практика понад 1-2% підтримки вони не отримують, то саме ця розпорошена мізерна підтримка великої кількості технічних кандидатів грає важливу роль у наборі голосів найбільш популярних кандидатів. Тому, у разі якщо реальний кандидат має у союзниках близько 3-4 технічних, які підтримуються різною аудиторією та різними регіонами, тоді близько 3-6% вони перетягують від опонентів, що дуже істотно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*