Льотчики та провідні конструктори залишають Україну в пошуках кращого життя

Kaznews.kz

Кваліфіковані кадри залишають Україну, переїжджаючи в тому числі до Російської Федерації через важку ситуацію в економіці та безперспективність. Про те заявив Євген Червоненко, який в минулому обіймав посаду Міністра транспорту і зв’язку.

За словами екс-міністра, з України виїжджають такі фахівці, як конструктори та льотчики-випробувачі, яких в Росії «з задоволенням чекають».

Він додав, що РФ надає їм свій паспорт і робочі місця, в той час як в нашій країні для представників цих професій відсутні навіть пільги. Червоненко пояснив, що Верховна Рада досі не затвердила таке звання, як Заслужений льотчик випробувач, прибравши при цьому пенсійну пільгу.

На сьогодні льотчики-випробувачі отримують в середньому десять тисяч гривень, навіть з урахуванням того, що серед них є власники світових рекордів.

Цю інформацію підтвердив і екс-керівник українського відділу Міжнародної організації кримінальної поліції Кирило Куликов. За його словами, раніше Україна посідала четверте місце на ринку озброєнь і надавала робочі місця двом-трьом мільйонам чоловік, проте на сьогодні країна позбулася величезного числа фахівців з оборонно-промислового комплексу. Куликов зазначив, що вони їдуть в РФ та інші пострадянські країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*