При вступі до Євросоюзу Україна може втратити свої західні області

Pri.org

Учасник президентських перегонів і лідер новоствореної партії «Наші» Євген Мураєв заявив, що вступ України до Європейського Союзу може привести до таких наслідків, як втрата певних територій, приєднаних за підсумками Другої світової війни.

Опозиціонер написав про це у своєму записі на соціальної мережі «Фейсбук». Як пояснив Мураєв, питання реституції гостро стоїть перед Україною і має внутрішню істотну суперечність.

Він нагадав, що країни Балтії, які відносно недавно вступили в Євросоюз, мають в основі своєї державності ідею, що радянський період їх історії був окупаційним, проте сьогоднішня Україна є правонаступницею УРСР. З цього виходить, що нинішні кордони дісталися нашій країні коштом країн-сусідів за результатами Другої світової, і є «спадщиною» від радянського періоду. Однак при проголошенні спадкоємності від Української Народної Республіки всі договори позбавляються сили.

Саме тому, зазначив Мураєв, існує небезпека територіального відторгнення. Від суперечок у цій сфері, на його думку, країну відокремлює лише руйнування економіки й права нинішньою владою, що робить членство в Європейському Союзі для України неможливим.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*