Посол України в Канаді визнав юрисдикцію Росії в Криму

Ukrinform.net

Юрист Андрій Портнов у своєму профілі соцмережі «Фейсбук» заявив, що Андрій Шевченко, який очолює диппредставництво України в Канаді, у 2017 році здійснив акт продажу земельної ділянки на території включеного Криму. При цьому високопоставлений дипломат дотримувався російського законодавства, встановленого на цій території всупереч міжнародному праву.

Портнов, як підтвердження, опублікував скан-копію документа купівлі-продажу земельної ділянки, яка знаходиться в Сакському районі Криму.

У документі є згода дружини посла на продаж земельної ділянки. При акті продажу було сплачено всі заборгованості та внесені кадастрові платежі. Таким чином, вважає Портнов, посол України в Канаді прямо та побічно визнав російську юрисдикцію на анексованій території, що рівносильно держзраді.

Від угоди Шевченко отримав 78 тисяч рублів. Для приховування угоди, як написав Портнов, дипломат передоручив її укладання одному з підлеглих. Крім того, посол заховав цей дохід у своїй декларації за 2017 рік.

Портнов пообіцяв публічне звернення до правоохоронних структур, Міністерства закордонних справ і судових інстанцій. Своєю метою юрист назвав зміщення Шевченка із займаної ним посади, несення кримінальної відповідальності та конфіскацію майна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*