Перший пішов… Кандидати на посаду президента України стали відмовлятися від участі у виборах

mogilew.by

Учасник президентських перегонів Дмитро Гнап заявив, що визначиться з рішенням про зняття своєї кандидатури після з’їзду своєї політсили.

Таким чином політик відреагував на вимогу членів політради партії «Сила людей» відмовитися від участі у виборах через скандал, пов’язани з відсутністю переказу грошових коштів на потреби воюючої армії.

У коментарі для засобів масової інформації Гнап заявив, що поважає колег з політради своєї партії, однак вони не являть собою всю політсилу. За його словами, в партійних колах сформувалися різні думки відносно ситуації, що склалася навколо нього, і крім опонентів, є й ті однопартійці, які підтримали його.

Гнап закликав дочекатися з’їзду, на якому кожен отримає можливість висловитися, після чого сам кандидат в президенти затвердить своє рішення щодо зняття кандидатури з президентських виборів.

Він також висловив упевненість, що скандал, який розгорнувся навколо нього, не вартий навіть «виїденого яйця».

Нагадаємо, що Гнап звинувачується соратниками в тому, що він у 2015 році не перерахував преміальні 15 тисяч євро, отримані ним як журналістом Інтернет-видання «Слідство.Інфо».

На поточний момент реєстрація кандидатів на найвищу в країні посаду завершена. Кількість учасників президентських перегонів досягла сорока чотирьох осіб і стала рекордною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*