Суд відновив розслідування щодо Гройсмана та його Міністрів

Ukrainianwall.com

У Києві суд Солом’янського району прийняв рішення про скасування постанови НАБУ. Рішення співробітників антикорупційного відомства про скасування слідства по прем’єр-міністру Володимиру Гройсману і його підлеглим скасовано згідно зі скаргою заявника, який добився поновлення розслідування через суд.

У Солом’янському суді прийшли до висновків, що слідчий НАБУ в ході досудового розслідування обмежився лише допитом автора звернення до відомства, а рішення про закриття справи є невмотивованим.

Також в постанові антикорупційної структури відсутні відомості про слідчі дії та оперативні заходи, а також інформація про підсумки слідства, спираючись на яку, детектив прийняв рішення закрити кримінальне провадження.

Нагадаємо, що кримінальне провадження було відкрито в зв’язку з підозрою про зловживання своїми повноваженнями керівника Кабміну Володимира Гройсмана та членів Уряду, коли приймалося рішення про критерії для банків, які повинні зайнятися виплатами пенсій і зарплат для працівників бюджетної сфери.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*