Екослужбу України звинуватили у планомірної корупції

Ukrainianwall.com

Олександр Каленков, який обіймає посаду керівника об’єднання компаній «Укрметалургпром», заявив, що Державна екологічна служба незаконно збагачується, коли виконує неправомірну зупинку торгових суден в портах України.

Як пояснив Каленков, Держекослужба почала впорядковано працювати в жовтні 2018 року, коли набув чинності Закон «Про введення єдиного вікна», який передбачав оформлення митної документації в електронному вигляді та скасовував радіологічний контроль. Після цього Уряд дав доручення опрацювати підзаконні акти до першого грудня минулого року, що було заблоковано екологічною інспекцією.

Каленков нагадав, що в роботі над документами взяли участь українські та міжнародні відомства та організації, разом з представниками Державної екоінспекції та Мінекології, проте співробітники міністерства регулярно ігнорували ці наради.

В даний час вантажовідправники й адміністрації морських портів очікують рішення по проекту, який Каленковим названий єдиним способом подолати самоправство екологічних інспекторів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*