Монастирі Афона відмовилися підтримати Православну Церкву України

picdeer.com

Представники двадцяти афонських монастирів (Греція) через Центральний орган свого управління офіційно відмовилися відправляти своїх делегатів в Україну.

Як повідомив митрополит Волоколамський УПЦ Моспатріархата Іларіон, ця негативна відповідь Афона вказує на те, що ігумени двох монастирів Святої гори, які раніше відвідували Київ від Константинопольського патріархату, не могли представляти всі монастирі цього грецького півострова.

Іларіон додав, що лише один зі згаданих ним делегатів відвідав урочисту церемонію інтронізації предстоятеля новоствореної ПЦУ. Другий візитер від Афона з монастиря Ватопед, архімандрит Єфрем, в столиці перебував під домашнім арештом де-факто, підтримуючи зв’язок з іншими ієрархами лише через телефонний зв’язок. Однак, зазначає митрополит Волоколамський, для знімання потрібного для ПЦУ репортажу прохід в його палату було забезпечено без перешкод.

Нагадаємо, що Священний Кінот Святої Гори Афон провів збори наприкінці минулого місяця, де розглянув звернення Вселенського патріарха про відряджання делегатів на інтронізацію Епіфанія. Як з’ясували засоби масової інформації, більшість представників афонських монастирів, яких називають також «антипросопами», не підтримали пропозицію Варфоломія.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*