Експерт: відомості про те, що Порошенко виграв суд проти ВВС – брехня

Webrelax.com

Експерт в області юриспруденції Андрій Портнов на своєму каналі в «Telegram» інформує, що відомості про те, що голова України Порошенко виграв судовий процес проти ВВС – брехня. Зазначимо, що до цього ВВС поширював інформацію про хабарі української сторони за зустрічі з президентом Сполучених Штатів Трампом.

Варто відзначити, що ще в цю п’ятницю в пресі з’явилися відомості про те, в лондонському суді було прийнято рішення, згідно з яким, визнавалося, що матеріал про хабарі команди президента України американському лідерові Трампу має однобічну спрямованість. Водночас, підкреслюється, що даний матеріал транслювався в телевізійній програмі «News at Ten».

Так, експерт звернув увагу на те, що новина є дивною, оскільки незадовго до цього юрист сам спілкувався з кореспондентами ВВС з приводу майбутніх свідчень Портнова про корупцію Порошенка в рамках розгляду даного судового провадження. Крім Портнова, свідками в даній справі також повинні бути ще низка політиків та представників бізнес-структур України. У зв’язку з цим, дану справу тільки повинні почати розглядати.

Кореспонденти ВВС також повідомили юристу, що президент Порошенко ніякого судового провадження не вигравав.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*