Люстрованого військового прокурора України поновили на посаді

Liberation.fr

Інформаційне видання «Судовий репортер», посилаючись на постанову одного з Апеляційних судів, інформує, що згідно з рішенням, яке прийняв суд, Павло Богуцький був відновлений на своїй посаді. Тепер він знову очолює військову прокуратуру Південного регіону України.

Також підкреслимо, що суд постановив виплатити Богуцькому середню заробітну плату за весь той час, що він не виконував свої обов’язки, оскільки зняття його з посади сталося всупереч закону. Підкреслимо, що тепер, йому повинні відшкодувати заробітну плату за період з 23.03.15. по 23.01.19. Всього Генпрокуратура повинна компенсувати вісімсот сорок п’ять тисяч гривень.

Необхідно нагадати, що Богуцький перестав виконувати свої обов’язки в березні 2015 року, причиною послужила люстрація. Суд погодився з тим, що згідно із законом, могли звільнити Богуцького в рамках люстрації, проте зробити це можна було лише протягом десяти днів з початку дії закону. Закон прийняли в жовтні 2014 року.

Крім цього, підкреслюється, що в ході люстрації Богуцького могли зняти з посади й в тому випадку, якщо він вказав невірні відомості у своїй декларації. Однак, ГПУ не надала жодних даних, що підтверджують наявність невірної інформації в декларації прокурора. У зв’язку з цим, суд прийняв рішення про те, що Богуцького звільнили без законних підстав, а, отже, він повинен бути поновлений на посаді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*