Нацрада: кандидат у президенти України порушив виборче законодавство

era.by

Член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський розповів, що в ході засідання робочої групи, в обов’язки якої входить моніторинг дотримання виборчого законодавства телевізійними та радіо організаціями, були виявлені ознаки передчасної агітації претендентом на посаду голови України Євгеном Мураєвим. Передчасну агітацію Нацрада зафіксувала в ефірі телевізійного каналу «Максі – ТВ».

Як повідомляється, в результаті нагляду за зазначеним телевізійним каналом було виявлено, що 15.01.19. після восьмої вечора претендент на посаду голови держави Мураєв на «правах реклами» розповів про низку положень своєї передвиборної програми. Варто зазначити, що кандидатура Мураєва була зареєстрована в Центральній виборчій комісії лише 15.01.19. Таким чином, Нацрада має всі підстави для того, щоб зафіксувати передчасну агітацію, яка згідно з законодавством нашої країни, є забороненою.

Водночас, в Національній раді додали, що розповсюдження політичної реклами в рамках агітації без підписання необхідного договору та оплати кандидатом в президенти забороняється законом України.

Таким чином, виходячи з усіх даних, в Нацраді планують переправити відповідні відомості до Центрвиборчкому, міністерства внутрішніх справ та до Національного агентства запобіганню корупції. Також планується, що дану інформацію має розглянути й незалежна рада з питань мас-медіа в ході виборчого процесу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*