Тимошенко вимагає від “Прямого” спростувати інформацію про оплату участі кіборгів у з’їзді

Hromadske.ua

Представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський повідомив, що кандидат на посаду голови держави Юлія Тимошенко звернулась до регулятора зі скаргою на телевізійний канал «Прямий». Вона зазначила, що в ефірі однієї з передач зазначеного каналу поширювали фальшиві відомості про те, що на урочистому з’їзді політичної партії «Батьківщина», який проходив 22.01.19., були присутні учасники антитерористичної операції.

Так, член Нацради підкреслив, що звернення від голови «Батьківщини» та її заступника Сергія Власенка надійшло 29.01.19. У зверненні представники партії скаржаться, що 25.01.15. в ході однієї з передач на телевізійному каналі «Прямий» було оголошено неправдиву інформацію. Таким чином, голова політсили вимагає, щоб телевізійний канал дав можливість «Батьківщині» спростувати неправдиву інформацію. Вона наполягає, щоб «Прямий» виділив такий же ефірний час для вступу заступника лідера партії Власенка.

В ході спостереження за телевізійним каналом, Національна рада зафіксувала той сюжет, в якому йшла мова про з’їзд партії Юлії Тимошенко. Запрошені в студію гості, які є учасниками антитерористичної операції, озвучили висловлювання про те, що бійцям АТО заплатили за участь у з’їзді. За їх словами, кожен з бійців, що прийшли на з’їзд, отримав по десять тисяч доларів.

Таким чином, робоча група Національної ради прийняла рішення запропонувати представникам «Батьківщини» звернутися із даним питанням до суду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*