Підсумки форуму Порошенка – знищення транспаранту про Гандзюк та штурм поліції

pravda.com.ua

В ході проведення форуму присвяченого передвиборній програмі Петра Порошенка, був знищений транспарант з гаслом «Хто замовив Катю Гандзюк?», а також крім цього розбили телефон активіста, який прийшов з цим транспарантом.

Дана інформація опублікована в соціальній мережі. У повідомленні говориться, що активісту Миколі Виговському не дозволили поставити питання Петру Порошенку. Він мав намір з’ясувати, коли Андрій Гордєєв і Євген Ріщук, що замовили вбивство Катерини, позбудуться своїх службових місць.

Крім того, охорона президента силою утримувала Виговського, не дозволяючи зрушити зі свого місця. На прохання пред’явлення документів сек’юріті не відреагували й більш того, вони розбили телефон активіста.

Транспарант з гаслом про Гандзюк був помічений і на брифінгу Юлії Тимошенко. За повідомленням правоохоронців, на Контрактовій площі проходило кілька акцій. Перед виступом Тимошенко представники поліції затримали групу підозрілих осіб, у яких були при собі банки з зеленкою, ножі та газові балончики. Було вирішено доставити їх у відділення. Після чого на допомогу затриманим прибула ще група людей, яка намагалася проникнути у відділення та пошкодила вхідні двері. Також новоприбула група влаштувала бійку з правоохоронцями, в результаті якої трьох поліціянтів відвезли на швидкій.

Відзначається, що було затримано приблизно 40 осіб і відкрито кримінальну справу за трьома статтями КК – хуліганство (ч.4 ст.296), захоплення держбудівлі (ч.1 ст.341), погроза або насильство стосовно співробітника правоохоронного органу (ч.2 ст. 345).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*