Ректор Донецького медуніверситету заперечує звинувачення СБУ

hyser.com.ua

Із заяви ректора ДонНМУ Петра Кондратенко стало відомо, що СБУ має намір прибрати його з посадового місця з допомогою брехливих звинувачень. Метою СБУ є збереження діючих корупційних схем, які керівництву університету вдалося лише на час заморозити. Крім того з’ясувалося, що іноземні студенти стали жертвами крадіжки фінансових коштів. Кондратенко згоден дати відповідь на поставлені йому питання, а також пояснити причини відрахування студентів з Університету.

Як стало відомо, причиною відрахування 850 студентів послужив борг за навчання. Після чого відраховані студенти провели акцію під стінами університету, заявляючи про те, що керівництво закладу вимагає повторну оплату за навчання. Нібито раніше переведені гроші на рахунок університету фірмою-посередником зникли у невідомому напрямку.

Оплата від студентів-контрактників не надійшла на рахунок університету, і на даний момент сума заборгованості становить 30 млн грн. Нагадаємо, що керівництву ДонНМУ було висунуто звинувачення в отриманні хабарів при зарахуванні абітурієнтів-іноземців.

Крім усього іншого, стала відома інформація про те, що Кондратенко звертався в поліцію через погрози на його адресу, які почали надходити після розкриття схем з незаконним оформленням студентів. Він розповів, що має намір припинити співпрацю з фірмою-посередником, яка в свою чергу займається пошуком зарубіжних абітурієнтів. Одна з таких форм, на думку ректора, знаходиться під «покровительством» УСБУ.

З інформації даної Кондратенко, стало відомо, що колишній ректор університету Юрій Доманський мав намір розкрити схеми, за якими працюють контрактери, але всі його спроби обернулися обшуками та погрозами. Після чого він зняв свою кандидатуру на виборах і ректором університету був призначений Кондратенко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*