У Києві затримали учасника італійської акції проти міністра МВС України

Glavred.info

Антон Хонда написав у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук», що у міжнародному аеропорту Бориспіль був затриманий активіст, який повісив на паркані особняка в Італійській Республіці Арсена Авакова, голови МВС України, нагадування про нерозслідувані справи нападу на активістів.

Антон Хонда повідомив, що у міжнародному аеропорту Бориспіль затримали Назарія Кравченко, під час його повернення з Італійської Республіки, де було вивішено нагадування на паркані особняка Арсена Авакова про справи, відносно нападу на громадських діячів, які все ще не розслідуються. Згідно з інформацією, прикордонники вимагають відеоматеріали з камери затриманого. Як зазначив автор повідомлення, прикордонники також знаходяться у підпорядкуванні голови МВС.

Згідно з інформацією, в Італійській Республіці у муніципалітеті під назвою Сан Феліче Чирчео, що знаходиться у регіоні Лаціо, особняк, який належить Арсену Авакову, голові Міністерства внутрішніх справ, був обклеєний фотографіями постраждалих, а також загиблих громадських діячів. Зокрема, були розміщені фото політдіяча Олександра Музичка, правозахисниці Ірини Ноздровської, громадського діяча Катерини Гандзюк та тележурналіста Павла Шеремета. На розміщеному перед парканом особняка плакаті написано, що у даному місці проживає корумпований голова МВС України. Він перегороджує шлях вершенню правосуддя у справах журналістів та громадських діячів, які стали жертвами атак та переслідувань або ж були вбиті.

Повідомляється, що 9 лютого збиралися провести акцію протесту соратники Катерини Гандзюк біля будинку Арсена Авакова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*