На лідера президентських перегонів Володимира Зеленського покладені великі надії

Tv.ua

Народний депутат від БПП і колишній заступник головного редактора «Української правди» Сергій Лещенко в інтерв’ю Інтернет-виданню «Главком» дав свою оцінку учасникам президентських перегонів.

У бесіді з журналістом нардеп, відповідаючи на питання про зустріч із Зеленським, заявив, що метою бесіди з лідером «95 каналу» було взяття від нього публічної обіцянки дотримуватися принципів, які є в антикорупційному середовищі. За словами Лещенка, його співрозмовник розуміє базові положення боротьби з корупцією, незважаючи на відсутність спеціальних знань.

Обговорюючи колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка, парламентарій від БПП зазначив, що у того є свій «базовий» виборець, готовий віддати свій голос за лідера «Громадянської позиції». Незважаючи на відсутність «зірок з неба» на політичній арені, політик в той же час і не «провалювався на дно», заявив Лещенко.

Лещенко також поставили запитання про залежність Зеленського від дніпровського бізнесмена та колишнього керівника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського. Нардеп висловив надію, що в разі перемоги Зеленський проявить розум і хитрість, які не дозволять йому стати «заручником старих відносин» з бізнесменом. Лещенко наголосив, що він не закликає Зеленського позбутися Коломойського, однак зазначив, що лідер «95 кварталу» повинен буде служити «не еліті, а людям».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*