Експерт: вибори президента України всього лише розбіг перед виборами Верховної Ради

Kaz.tengrinews.kz

Політичний експерт Володимир Кацман в ефірі телевізійного каналу «112 Україна» заявив, що вибори до Верховної Ради можуть мати не менше значення, ніж президентські перегони.

Він нагадав, що наша країна є парламентсько-президентською республікою за своїм політичним устроєм, і саме Верховна Рада визначає контури майбутнього курсу економіки. Експерт також зазначив, що обраний глава держави повинен буде спиратися на певні політсили у Верховній Раді.

Кацман також звернув увагу на те, що збільшилася середньостатистична вікова категорія учасників президентських виборів до п’ятдесятирічного віку. Експерт зазначив, що «умовний кандидат» постарів і набрид суспільству, через те, що політики не приносять довгоочікуваного прориву і перестали обіцяти щось істотне.

Коментуючи розклад президентських перегонів, експерт додав, що четвірка головних претендентів на перемогу вже визначена, а завдяки підказкам соціологів можна уявити конфігурацію голосів виборців в день голосування.

Нагадаємо, що обрання голови держави заплановано на останній день березня поточного року. У Центрвиборчкомі відзначено рекордну кількість зареєстрованих кандидатів у президенти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*