Україна виготовляє «справжні» українські документи для своїх сусідів

Odpublic.net

Жителі України стали заробляти гроші на виготовленні документів для жителів сусідніх держав. Як зазначається, у мережі з’явилися оголошення, в яких пропонують купити документи, при цьому попередні внески не передбачаються. Замовник розраховується за документи при отриманні.

Зараз українці вирішили заробляти на своїх територіальних сусідах за допомогою виготовлення водійських прав. При цьому, до замовлення доступні права будь-якої категорії, а також передбачається обмін через півроку.

Для того, щоб оформити права громадянам Польщі, українці використовують донецькі та кримські бланки, оскільки законність даних документів встановити майже неможливо. Подібні послуги є дуже популярними серед жителів Польщі, оскільки там за неправильну їзду дуже легко позбутися прав.

Водночас, експерти наполягають, що ті бланки, на яких наші співвітчизники видають права, були вивезені з території Донбасу та Кримського півострова. Крім цього, їх повинні були занести в базу Міністерства внутрішніх справ та відзначити їх як загублені. Однак, існує ймовірність, що не всі документи зафіксували в реєстрі.

Один з експертів підкреслив, що пропозиції по виготовленню прав базуються на підставі тих прав, які видавалися на території Донбасу або Криму. Однак пізніше комусь попалися чисті бланки, звідси й з’явився новий бізнес. Також наголошується, що вартість такої послуги варіюється від однієї до трьох тисяч євро.

Водночас, підкреслюється, що виготовити нові водійські посвідчення досить проблемно, оскільки їх можна відстежити в базі. До того ж не всі хочуть чекати за три тисячі євро, якщо можна заплатити одну-дві тисячі євро та отримати кримські права.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*