Національна поліція Дніпра перевіряє дані про підкуп електорату

24tv.ua

У прес-центрі Головного управління Нацполіції в Дніпрі інформують, що правоохоронці почали перевірку відомостей, відповідно до яких, в будівлі міської ради проходив підкуп електорату.

Як розповіли поліціянти, деякі представники преси поширювали дані про те, що в місті відбувається підкуп електорату, при цьому, голоси купуються в будівлі міськради. Таким чином, правоохоронці внесли отриману інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань та провели необхідні перевірки.

Нині співробітники правоохоронних органів з’ясували, що в будівлі міської ради дійсно проходять заходи, де жителям міста виплачують гроші. Однак вони відбуваються за постановою ради, відповідно до якої, деяким категоріям громадян надається матеріальна допомога.

Необхідно нагадати, що до цього в соціальних мережах стали масово поширювати дані, згідно з якими, повідомлялося, що в будівлі міськради Дніпра збираються паспортні дані пенсіонерів міста. Такі дії потрібні були, щоб виплатити пенсіонерам допомогу на суму в тисячу гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*