Тимошенко: існування нашої нації під катастрофічною загрозою

Ibigdan.com

У прес-центрі Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» інформують, що претендент на посаду голови держави та лідер партії Юлія Тимошенко в ході мітингу, який пройшов 09.02.19. у столиці, виступила із заявою про те, що поточний рік стане для України визначальним.

Голова політичної сили підкреслила, що сьогодні Україна знаходиться в такому стані, коли чітко поставлено питання про необхідність фундаментальних змін умов життя та прогнилої системи влади. Таким чином, або в державі буде порядок, не буде війни та бідності, або існування нашої нації опиниться під загрозою.

Також Тимошенко звернулася із закликом до всіх своїм прихильників, щоб ті запобігали можливим фальсифікаціям, до яких може вдатися чинний президент Порошенко, для того, щоб зберегти владу.

Лідер «Батьківщини» наполягає, що необхідно інформувати громадськість про кожен підкуп виборців. Для цього необхідно лише зафіксувати факт підкупу, сфотографувати, а після – пред’явити. При цьому, щоб не допустити підкупів, до людей потрібно донести той факт, що вони не просто беруть гроші за свій голос, вони у себе та своїх дітей крадуть майбутнє.

Кандидат на пост голови держави додала, що основним завданням нової влади стане встановлення миру в країні. Період стагнації, заворушень та руйнувань повинен змінитися періодом процвітання, перемоги, миру, зростання економіки та щастя громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*