Порошенко: зустріч з авторами фільму «Кіборги» врізалася в мою пам’ять

Kievpravda.com

Голова України Петро Порошенко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якому розповів про те, що він цієї неділі 10.02.19. провів зустріч з авторами фільму під назвою «Кіборги».

Голова держави поділився враженнями та зауважив, що такі теплі зустрічі, як ця, врізаються в пам’ять надовго. Саме на таких заходах завжди обговорюються тільки важливі питання, серед яких війна, перемога, повернення до складу України Кримського півострова та Донбасу. Крім цього, на зустрічі обговорювалася тема щасливого майбутнього нашої держави, а також розвиток мистецтва тоді, коли в країні йде війна.

Президент розповів, що він слухав цікаві історії, які відбувалися під час знімання кінострічки, а також співав пісні разом з авторами кінострічки. Порошенко звернув увагу на те, що дуже до речі був й плов, яким пригощали президента. Також політик підкреслив, що після таких розмов він вдався в питання про те, що, якщо не буде української мови та культури, то що тоді будуть відстоювати наші воїни?

Таким чином, Порошенко підкреслив, що держава повинна виділяти кошти на вітчизняне кіно, в першу чергу на фільми, що мають військову тематику. Він додав, що його порадував той факт, що режисер «Кіборгів» вже працює над створенням нової кінострічки, яка розповість про одну з операцій в ході війни з Росією.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*