З’явилася петиція проти нової назви Дніпропетровської області

Sobitie.com.ua

На офіційному сайті Президента України зареєстрована електронна петиція, автор якої виступив проти перейменування однієї з областей нашої держави. Йдеться про зміну найменування Дніпропетровської області у Січеславську.

Згідно з інформацією автором петиції є Дмитро Олександрович Нода. Зміст електронної петиції говорить, що автор не згоден з парламентським рішенням про зміну назви Дніпропетровської області у Січеславську. Внаслідок чого потрібна низка дій від Верховної Ради України. Серед яких, скасування законопроекту відносно перейменування, а конкретно в Січеславську та схвалення нового найменування, а саме Дніпровська.

Дана петиція була опублікована 8 лютого, для подальшого її розгляду в органах необхідно набрати 25 000 голосів за період 88 днів.

Варіант назви Січеславська пропонується Інститутом національної пам’яті, а також його керівником Володимиром В’ятровичем. Відсіваючи більш нейтральні варіанти, як Дніпровська, Інститут хоче пов’язати назву області на період Запорізької Січі.

Раніше, міський голова Дніпра заявив, що займає негативну позицію відносно перейменування Дніпропетровської області у штучно створене слово.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*