Затримані в Києві 30 осіб не причетні до акції «хто замовив Гандзюк»

Thebabel.net

Інформаційне видання «Укрінформ», інформує, що голова київської поліції Андрій Крищенко в це неділю в рамках брифінгу виступив із заявою, що затримані в суботу особи, не причетні до демонстрації під назвою «Хто замовив Гандзюк». Підкреслимо, що місцем проведення акції стала Контрактова площа в столиці.

Він розповів, що правоохоронці, які виконували свої обов’язки, помітили групу осіб, які намагалися приховати своє обличчя. Варто підкреслити, що група була явно організована. Таким чином, співробітники поліції мали всі підстави для перевірки документів у цих людей. В ході перевірки цих осіб, правоохоронці виявили у них ножі та стартовий пістолет. Виходячи з цього, представники поліції вирішили доставити до відділку тридцять громадян. У ході затримання жоден з членів групи не стверджував, що він прийшов на демонстрацію «Хто замовив Гандзюк?».

Голова поліції зазначив, що затримані пробули у відділенні майже годину, паралельно з цим, на Контрактній площі проходила демонстрація, де громадяни вимагали розслідувати вбивство херсонської активістки Гандзюк. Варто зазначити, що акція проходила паралельно із заходом претендента на пост голови держави Юлії Тимошенко.

Крищенко прокоментував й сутички поблизу одного з районних відділків поліції. Він зазначив, що особисто наказав правоохоронцям не допустити штурм, на який могли піти активісти, оскільки у приміщенні є вогнепальна зброя.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*