Зеленський: у разі якщо народ буде розчарований в моїй роботі, я піду з поста Президента України

Politeka.net

Володимир Зеленський, лідер студії «Квартал — 95», заявив, що якщо він переможе на виборах, його першим завданням буде внесення на розгляд Верховною Радою декількох законопроектів. Серед яких законопроект про імпічмент, а також зняття недоторканності з депутатів.

Володимир Зеленський також наголосив на необхідності прийняття законопроектів про відкликання нардепів, про народовладдя, про зняття статусу недоторканності з голови держави, парламентаріїв, а також суддів, та законопроект про імпічмент голови України.

За словами, політичного діяча, у разі якщо народ буде розчарований у роботі Зеленського, як президента України, він пообіцяв піти з політики.

Як зазначається, у Володимира Зеленського немає певної передвиборчої програми. Після того, як він заявив про свою участь у виборах, на сторінках соціальних мереж Зеленський запропонував жителям України скласти програму разом, таким чином, людям пропонувалося взяти участь в опитуванні, інтерактивного характеру, а також вказати п’ять основних проблем нашої держави.

Згідно з даними останніх соціальних опитувань, лідер гумористичної студії займає перше місце рейтингу кандидатів у президенти. Наступні позиції займають Петро Порошенко та Юлія Тимошенко. Хоча різні соцопитування розставляють по-різному цих двох претендентів на пост голови держави. Четверту позицію займає Юрій Бойко, єдиний кандидат від політичної сили «Опозиційна платформа – За життя», а п’ятим у списку є Анатолій Гриценко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*