МВС: через виборчу кампанію в Україні потрібно запровадити заходи фільтрації населення

Elise.com.ua

Прес-центр Міністерства внутрішніх справ інформує, що сьогодні в ході засідання у відомстві, заступник міністра Сергій Яровий підкреслив, що забезпечення громадської безпеки, а також контроль за дотриманням закону в ході виборів – це пріоритетні завдання правоохоронців. Він звернув увагу на те, що чисельність проведення різних заходів перед виборами щодня зростає. На даний момент, правоохоронці проводять заходи, основною метою яких, є недопущення правопорушень.

Він зазначив, що у відомстві усвідомлюють рівень терористичної загрози, у зв’язку з цим, виникає необхідність проведення заходів, фільтраційного характеру. Важливо не допустити, щоб на масові заходи проносили зброю та хімічні речовини. Якщо виникне необхідність, то на масові акції будуть залучати всі підрозділи Національної поліції, навіть ті, які знаходяться в резерві. Крім того, необхідно забезпечити контроль за всіма режимними приміщеннями, особливу увагу потрібно приділити тим приміщенням, де знаходиться зброя або секретні документи.

Водночас, голова Нацполіції Сергій Князєв розповів, що поставив завдання перед керівниками Головних управлінь Національної поліції та їх заступниками, відповідно до якої правоохоронці повинні нести посилену службу під час масових акцій.

Князєв також розповів, що на початку цього тижня в Україні була зафіксована відносно стабільна ситуація, проте вже в четвер ситуація почала набирати обертів. Так, у Житомирі представники радикальних рухів намагалися потрапити на засідання обласної ради, при цьому, вони використовували неприйнятні засоби, що стало причиною сутичок з поліціантами. Крім цього, в ході даного інциденту кілька співробітників поліції отримали травми.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*