Медіакомпанія “ВВС” видалила статтю про президента України до рішення суду

24tv.ua

Прес-служба британської загальнонаціональної компанії «BBC» поінформувала, що була видалена стаття з сайту, яка стала приводом для подачі позову голови України Петра Порошенка. Видалення статті було здійснено до тих пір, поки суд не винесе свого рішення.

Прес-служба «BBC» написала, що на час очікування судового рішення було здійснено видалення публікації з інтернет-ресурсу організації. Оприлюднення статті медіакомпанія пояснює тим, що їх дії були спрямовані виключно на інтереси суспільства. Також було відзначено, що «BBC» збирається продовжити стояти на захисті цієї справи.

Раніше повідомлялося, що адвокат, який захищає голову України, зазначив, що Порошенко був задоволений рішенням, винесеним Високим судом Англії.

Нагадаємо, що Порошенко звернувся до судових органів через опубліковану статтю, яка вказує, що глава України за організацію зустрічі з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом заплатив близько 400 тис американських доларів. Позов говорить про те, що британська медіакомпанія «BBC» заявила про відмову опублікувати вибачення або спростування статті. На даний момент стаття видалена з сайту медіакомпанії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*