Белград, Рим та Мадрид охоплені акціями протесту

News.ua

Європа охоплена масовими протестами. Крім протестів “жовтих жилетів” у Парижі, народні мітинги охопили низку європейських столиць, серед яких Белград, Рим та Мадрид.

Столицю Сербії – Белград та інші міста країни, охопило масове невдоволення десятків тисяч громадян правлінням голови держави Олександра Вучича та уряду, на чолі якого стоїть «Прогресивна партія». Громадяни закликають чинного президента залишити посаду. Також учасники протесту заявляли про політичний тиск, насильство та погрози свободі засобів масової інформації.

В італійській столиці – Римі на вулиці міста також вийшли у знак протесту десятки тисяч людей. Народ виступає проти курсу уряду Італійської Республіки, який є популістським. Приводом для цього послужив заклик кількох профспілок, які хотіли звернути увагу на нерівність, безробіття, а також расизм уряду. Даний уряд виявився при владі у 2018 році.

Також центр столиці Іспанії – Мадрида заполонили десятки тисяч протестувальників. Вони вийшли на заклик партій правоцентристського спрямування, які виступають проти політики діалогу Педро Санчеса, прем’єр-міністра, з урядом Каталонії. Таким чином, політичні сили «Народна партія» та «Громадяни» вирішили влаштувати акцію протесту, після пропозиції прем’єр-міністра можливості переговорів з Каталонією. Представники правих партій оцінюють дії Санчеса як зраду та здачу націнтересів, оскільки самі вони виступають проти незалежності Каталонії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*