Черговий шатдаун в США може статися найближчим часом

M.dw.com

Мік Малвейні, в.о. голови адміністрації президента Сполучених Штатів Америки, заявив національній широкомовній компанії “NBC”, що Білий дім не виключає чергового «шатдауну», тобто тимчасового припинення функціонування деяких федеральних відомств через відсутність бюджетних асигнувань для їх фінансування, яке може статися 15 лютого.

Раніше повідомлялося, що сенатор Річард Шелбі, представник республіканської партії, визнав, що переговори зайшли у глухий кут, оскільки конгресмени почали торги відносно того, скільки готовий виділити законодавчий орган США на реалізацію проекту – стіни на держкордоні, яку вимагає голова Сполучених Штатів Дональд Трамп.

Як зазначається, Трамп вимагає надання на реалізацію даного проекту суму понад 5 млрд доларів, за Конгрес розглядає суми набагато менше необхідної. Крім цього, представники демократів намагаються ввести обмеження можливостей імміграційно-митної поліції у питанні затримання мігрантів-нелегалів, яке має масовий характер. Демократи заявляють, що поточні дії правоохоронних органів ведуть до розлучених сімей та страждань. У період грудня-січня близько четвертої частині усіх федеральних установ довелося скоротити роботу більш ніж на місяць.

Причиною цього стали суперечності між головою держави та конгресом на тему держкордону. У результаті президент США погодився підписати документи, які стверджують тимчасовий бюджет терміном на три тижні, а дата закінчення даного терміну настане 15 лютого. Дональд Трамп на даний момент не домігся здійснення свого проекту. Але, за словами президента Сполучених Штатів Америки, стіна буде побудована будь-якою ціною. Відзначається, що представники обох партій бажають уникнути чергового тимчасового зупинення федеральних установ, оскільки воно негативно впливає на їх рейтинги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*