Українські моряки, що знаходяться в російському полоні, отримали нові звання

sensum.pro

Петро Порошенко, голова України привітав у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» курсантів-випускників з отриманням лейтенантського звання, навчального закладу Інституту Військово-Морських Сил Нацуніверситету «Одеська морська академія».

Президент написав, що посилає теплі вітання двадцяти чотирьом курсантам-випускникам Інституту Військово-Морських сил НУ “ОМА”. Також привіталися хлопці з набуттям кортиків та лейтенантського звання. Голова зазначив, що з-поміж випускників повинні були бути присутніми на церемонії, взяті у полон Російської Прикордонною службою курсанти Владислав Костишин, а також Богдан Головаш.

Порошенко заявив, що їх кортики та погони лейтенантів очікують їх вдома. Порошенко додав, що ніхто не збирається здаватися, на даний момент ведеться боротьба за те, щоб повернути додому усіх захоплених Росією українських моряків.

Президент України вірить, що курсанти, які знаходяться у полоні, обов’язково отримають звання «командирів», у процесі їх майбутньої служби. Порошенко написав, що вірить в те, що Костишин та Головаш безсумнівно здобудуть звання командирів, а в майбутньому примножать бойові традиції нашої держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*