НАТО значно збільшує військову присутність в Прибалтиці

Kompravda.eu

Згідно з інформацією, яку оголосила в неділю прес-служба Сил оборони Естонії, на цьому тижні передбачається проведення навчань, зокрема тренувальні польоти винищувачів ВПС Німеччини Eurofighter.

За плануванням військових, ці навчання будуть відбуватися на значній відстані від міст та інших населених пунктів. Польоти винищувачів планують здійснювати на висоті не нижче, ніж 152 метри.

Подібні тренування проходять не в перший раз. Повітряний простір країн Балтії охороняється з кінця серпня силами ВПС Німеччини. Існує дві бази для таких авіазагонів: один в Емарі, другий – Шяуляї.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США збираються розташувати 13 вертольотів на латвійській авіабазі в Лієлварде. Дана дія пов’язана з операцією Atlantic Resolve та з посиленням безпеки території. Також, заплановано прибуття на ротацію близько 150 військових 1-й бойової авіаційної бригади США для обслуговування техніки. Крім цього передбачаються спільні тренування американських та латвійських військових, а також розташованого там контингенту НАТО.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*