Саме економічне Міністерство України – в штаті працює одна людина

Realist.online

Як повідомили у відповідь на журналістський запит в Міністерстві з питань ветеранів, це відомство досі обходиться одним співробітником в штаті – своїм керівником Іриною Фріз.

У держоргані уточнили, що Фріз очікує створення штатного розкладу та можливість набрати персонал. Цього тижня був завершений відбір в крісло держсекретаря, якого зараз чекають в Міністерстві.

Міністр раніше повідомила, що очолюване їй відомство має у своєму розпорядженні лише двох співробітників, маючи на увазі в інтерв’ю себе і голови Ради ветеранів. Відзначимо, що Володимир Лагода не входить в структуру відомства, а представляє при ньому дорадчий орган.

Разом з цим більш півтора десятка регіонів вже представлені в Раді ветеранів, що затверджено міністром. Відповідний запит на її схвалення подавав голова цього дорадчого органу, Володимир Лагода.

У прес-службі держоргану уточнили, що Міністерство буде готове до повноцінного виконання своїх обов’язків лише після того, як будуть зайняті як мінімум 30% вакансій і складено кошторис.

На поточний момент в Міністерстві налічується триста двадцять п’ять робочих місць, з яких двісті знаходяться в центральному апараті, а решта розподілені по регіонах.

Нагадаємо, що створення Міністерства у справах ветеранів було затверджено 28 листопада минулого року Кабміном.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*