Український передвиборний блеф: в Одесі зібрали фейковий передвиборний мітинг

УкраинаРеалии, пранкинг, выборы, Одесса, митинг, новости

Як повідомляє одеський новинний Інтернет-портал 048.ua, невідомі розповсюдили по місцевім студентським групам в месенджері Viber і на сайтах рекламних оголошень пропозицію взяти участь в політичному мітингу за певну винагороду.

За зустріч з вигаданим кандидатом в президенти «Сергієм Філатовим» (такий претендент на найвищу в країні посаду Центрвиборчкомом не зареєстрований) пропонувалася 1 тисяча гривень винагороди. Також було обіцяно винагороду за кожну людину, яку учасник мітингу привів би з собою.

У позначений розсилкою пранкерів час на площу перед Потьомкінськими сходами прийшли охочі отримати винагороду, однак організатори «передвиборчого мітингу» на анонсований захід не з’явилися. У месенджері Viber у відповідь на уточнення пранкери радили покататися на фунікулері, а потім заявили, що кандидат в президенти, за чию підтримку обіцялася винагорода, помер після падіння в каналізаційний люк.

Один з чоловіків, який з’явився до пам’ятника одеському градоначальнику Дюку де Рішельє, висловив свій смуток у зв’язку з тим, що привів із собою двісті сімдесят чоловік, за які розраховував отримати додаткову винагороду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*