Зниклий капітан «Норду» знайшовся в Криму

Kerchinfo.com

Володимир Горбенко, капітан арештованого українськими правоохоронцями сейнера «Норд», що має керченський порт приписки, повернувся на територію анексованого Криму.

Інформацію про те, що Горбенко повернувся на своє місце проживання, підтвердила мати капітана «Норду», яка заявила, що з суботи він знаходиться вдома.

Коментуючи своє повернення в інтерв’ю виданню «Комсомольская правда», Горбенко зазначив, що йому не чинили перешкод на шляху до Криму, і адміністративний кордон він перетнув, пред’явивши в пункті перетину паспорт громадянина Російської Федерації.

Компанія-судновласник, на балансі якої перебував сейнер «Норд», в особі свого представника Анни Шевєльової підтвердила появу на анексованому півострові Горбенко, який є місцевим уродженцем. Шевельова зазначила, що це є «особистим успішним проектом» самого Горбенко.

Нагадаємо, що «Норд» було затримано співробітниками Держприкордонслужби в Азовському морі наприкінці березня минулого року. Капітан судна був звинувачений в порушенні правил відвідування анексованої території України і організації незаконної риболовлі.

Міськсуд Херсона обрав для Горбенка запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, що дозволило капітанові «Норда» проживати у родичів в Запорізькій області, проте цей запобіжний захід не був продовжений у червні. Тим часом екіпаж корабля після звинувачення в незаконному перетині українського кордону повернувся в Росію декількома групами.

В кінці минулого місяця адвокати капітана сейнера заявили про зникнення свого підзахисного, після чого брат Горбенко написав заяву в Нацполіцію Запорізької області.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*