Угорщина відкрила сотні кримінальних справ проти українців з фальсифікації документи для громадянства

Newsone.ua

Петер Полт, який обіймає посаду Генпрокурора Угорщини, відповідаючи на запит опозиційного лідера цієї країни Агнеш Вадаі повідомив, що проти громадян України, які отримали угорське громадянство з порушеннями закону, було відкрито триста сімдесят кримінальних проваджень.

Нагадаємо, що Агнеш Вадаі, лідер угорської опозиційної політсили «Демократична коаліція», звернулася до Генеральної прокуратури Угорщини з проханням зайнятися розслідуванням відносно тих уродженців України, які отримали угорський паспорт незаконним шляхом, в тому числі з оформленням фальшивої прописки.

Уточнюється, що в активній розробці співробітниками угорської прокуратури знаходиться шістдесят справ, знаходяться на початковій стадії слідства ще тридцять два матеріалу. Рішення суду було винесено за ста восьми справах, з них два вердикту не є остаточними.

Як повідомив Петер Полт в своєму офіційному повідомленні, переважаючим випадком були кримінальні справи, що відкриваються у зв’язку з тим, що одержувач угорського громадянства не володів мовою або доручав мовний іспит підставній особі.

На даний момент невідомо, чи будуть порушники угорських законів, які регулюють отримання громадянства, позбавлені своїх паспортів.

Напередодні парламентських виборів в Угорщині представники опозиції висловили тривогу, що в східній частині цієї країни зареєстровано багато українців, яких нібито підготували до участі в фальсифікації підсумків виборів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*