Мінкульт України: у нас високі можливості вітчизняної кіноіндустрії

Radiosvoboda.org

Євген Нищук, який очолює Міністерство культури, висловив упевненість, що кінематографічний Український національний стенд на «Берлінале» продемонстрував можливості та потенціал вітчизняної кіноіндустрії та прагнення до розвитку в майбутньому.

Міністр зазначив, що об’єднані зусилля держави та кінематографічної індустрії привели до великого і яскравого фестивального стенда. Він також розповів про кінострічку, яка створювалася спільними зусиллями кінематографістів Сполученого Королівства, Польщі та України, та яка має всі шанси на перемогу в Berlinale-Berlin International FilmFestival.

Відомо, що Український національний стенд був представлений на «Берлінале» з айдентикою, яка створювалася за мотивами творчості Марії Примаченко, відомої художниці. У роботі над дизайном взяв участь Кирило Чекан.

Спільною роботою кіноіндустрії Польщі, України та Великобританії став фільм в жанрі історичного трилера «Гарет Джонс». Кінострічка розглядає трагічні події Голодомору, який стався в Україні у 1930-х роках через дії радянського режиму.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*