Бойко: думка українців, при внесенні змін до Конституції, була проігнорована

President.gov.ua

В ході телевізійного ефіру на каналі «Інтер» учасник президентських перегонів і лідер опозиційної політсили Юрій Бойко заявив, що «Опозиційна платформа – За життя» на парламентській сесії сьомого лютого не надала свої голоси для закріплення в Основному Законі курсу країни у Європейський Союз і Північноатлантичний Альянс.

Ухвалення поправок до Конституції, що зібрали більшість голосів, Бойко назвав «політичною декларацією», яка, за його словами, проігнорувала думку українців. Опозиціонер наголосив, що різка зміна зовнішньополітичного курсу може мати своєю основою лише результати всеукраїнського референдуму. Він нагадав, що парламент, який прийняв рішення про надання в Конституції зовнішнього курсу, має згідно зі статистикою 4% довіри від усього населення.

Також Бойко зазначив, що рішення про внесення до Конституції зовнішньополітичного курсу не буде мати практичних результатів, через те, що Брюссель подавав чіткі сигнали про те, що до Європейського Союзу і НАТО Україну не беруть. Факторами, що заважають прийманню країни в ці міжнародні структури, лідер «Опозиційної платформи – За життя» назвав поточний конфлікт на Сході, політичну кризу, корупцію та відсутнє верховенство права.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*