Генпрокуратура України: заступник голови Херсонської ОДА пов’язаний з лісовими підпалами в області

Nebezopasno.com

Як повідомив керівник Генеральної прокуратури Юрій Луценко, правоохоронці мають у своєму розпорядженні факти, що вказують на ймовірну корупційну діяльність заступника голови ОДА Херсонщини Євгенія Рищука, який може бути пов’язаний з підпалами лісових масивів у своєму регіоні.

Про це Луценко повідомив в ході брифінгу, організованого одинадцятого лютого. За словами голови ГПУ, Євген Рищук на поточний момент дає свідчення в Службі безпеки України.

Також слідчі перевіряють чиновника на предмет його обізнаності про плани свого безпосереднього керівника Владислава Мангера та спільників організації нападу на Катерину Гандзюк. Луценко підкреслив, що доказів у правоохоронних структур про цю обізнаність Рищука на даний момент немає.

Нагадаємо, що заступник голови Херсонської ОДА сам попросив відсторонити його на певний період від виконання обов’язків у зв’язку зі слідством у «справі Гандзюк». Владислав Мангер, який також є фігурантом розслідування про смерть херсонської чиновниці та активістки, попросив виключити його з «Батьківщини». У самій політсилі виконали побажання чиновника та рекомендували покинути обласну раду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*