«Опозиційні» канали України масово порушують виборче законодавство

Newsone.ua

Члени робочої групи при НРУТР, створеної здійснювати моніторинг дотримання виборчого законодавства медійними організаціями, виявили порушення в телевізійному ефірі каналів «МаксіTV», «Інтер» і NewsOne.

Як повідомили на офіційному сайті Нацради України з питань ТБ і радіомовлення, «Інтер» в одному зі своїх новинних випусків подав передвиборну програму учасника президентських перегонів Юрія Бойка. Висвітленням цього ж опозиційного кандидата в серії телевізійних передач зайнялися і на NewsOne. На цьому телеканалі в програмі Topnews, яка оглядає вибори, центральною фігурою випусків також був Юрій Бойко, в той час як інші претенденти на президентське крісло не висвітлювалися.

Канал «МаксіTV» надав можливість політику Євгену Мураєву викласти свою передвиборну програму ще до того, як той пройшов реєстрацію в Центрвиборчкомі. Його виступ на цьому телеканалі ідентифікували як політичною агітацією.

Нацрада України з питань ТБ і радіомовлення звернулася до викритих в порушеннях телеканалів, щоб отримати від них роз’яснення з причин появи подібного контенту. Всі ці випадки будуть розібрані в Нацагентстві з питань запобігання корупції, Незалежній експертній раді та Центрвиборчкомі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*