Президент Порошенко знайшов заміну міністру МВС України

Shock.ee

У новому випуску свого відеоблогу нардеп Сергій Лещенко повідомив, що чинний голова держави та учасник президентських перегонів Петро Порошенко готується замінити Міністра внутрішніх справ.

Політик висловив припущення, що очолити Міністерство замість Авакова може Олександр Терещук, чинний керівник Київської обласної державної адміністрації.

Лещенко нагадав, що Терещук раніше керував ГУ МВС в столиці, та є чиновником, який пройшов люстрацію після втечі Януковича і його спільників. За часів екс-президента Терещук керівником регіонального управління МВС на Волині, що змусило Порошенко після приходу до влади зайнятися політичною реабілітацією високопоставленого міліціонера своїм спеціальним указом.

Коментуючи фігуру Авакова, Лещенко назвав його «альтернативної вертикаллю влади», який фактично є віце-президентом та перевершує за впливом прем’єр-міністра, Генпрокурора, спікера ВР і голову Нацбанка. Саме позиція Авакова вплине на підсумки виборів, підкреслив нардеп. Також він відзначив складність відсторонення голови МВС до виборів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*