Порошенко може спробувати перенести вибори Президента України

Gogetnews.info

Експерт в галузі політології Дмитро Джангіров у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» ділиться думкою, що передвиборний штаб Порошенка підбирає різні сценарії для того, щоб здобути перемогу на виборах. Одним зі сценаріїв є виведення у другий тур представника опозиції Юрія Бойка, однак, якщо цей сценарій не реалізується, то згідно з другим сценарієм, саме Бойко повинен надати допомогу в нейтралізації основного конкурента чинного президента – Юлії Тимошенко.

Експерт порівнює виборчий процес з шахівницею, на якій розташовані фігури. Голова України продовжує розробляти різні варіанти, виходячи з наявної ситуації. Варіант, згідно з яким, він опиниться в другому турі разом з Бойком зараз є малоймовірним. У зв’язку з цим, якщо разом з Порошенко в другий тур пройде Тимошенко, то, згідно з ще одним сценарієм розвитку, Бойко може закликати електорат віддавати свої голоси за лідера «Батьківщини», але свої ресурси на місцях використовувати в протилежному напрямку.

Також політолог не виключає можливості, що чинна влада зробить спроби відкласти вибори. Він підкреслив, що мережі підкупу електорату зараз неефективні, а монетизація субсидій не гарантує жодних результатів. Єдиним варіантом для Порошенка є перенесення виборів.

Однак до подібного рішення можуть привести лише низка серйозних подій, таких як, втручання РФ у вибори або військова агресія. Водночас, він нагадав, що чинна влада вже неодноразово виступала з заявами, що російські хакери намагаються втрутитися у виборчий процес.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*