Рабинович: влада відволікає увагу народу від катастрофи в Україні

Jizn.info

Вадим Рабинович, лідер політсили «Опозиційна платформа – За життя», в ефірі телевізійного каналу «112 Україна», заявив, що зміна найменування Дніпропетровської області у Січеславську свідчить про діагноз нинішнього керівництва країни, яке не може вжити реальні дії для поліпшення життя громадян України.

Народний депутат зазначає, що це максимум, на який здатна наша влада. Адже навіть міський голова Дніпра писав про божевілля нинішньої верхівки, тому що вона не вживає ніяких заходів, щоб жителі України залишалися у країні, вірили та любили її. Вадим Рабинович зазначає, що замість того, щоб зайнятися системним розвитком економічної сфери, влада лише продемонструє свої досягнення у вигляді перейменування міст та вулиць.

Народний депутат нагадав і про інші випадки перейменування, серед них Горішні Плавні, Чорноморськ та Кропивницький. Також керівництво країни добралася і до відданого Росії Криму, нині місто Красноперекопськ отримало нову назву Яни Капу, а селище міського типу Кіровське перейменоване в Іслям Терек. Таким чином, зазначив лідер політичної партії, нинішній Крим має не так багато відмінностей від карти Туреччини. Парламентарій упевнений, що на майбутніх виборах масове перейменування міст та вулиць знайде свій відгук з боку народу, який матиме великий вплив на результати.

Вадим Рабинович впевнений, що перейменування Дніпропетровської області свідчить про бездарність нинішньої влади. Також, це спроба відволікання уваги від кризи, що охопила економічну сферу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*