Порошенко провів зустріч з послами Пакистану, Туреччини та Японії, і прийняв вірчі грамоти

www.ukrinform.ua

Голова України Порошенко провів зустріч з представниками дипломатичного відомства Пакистану, Туреччини та Японії, які вручили йому вірчі грамоти. Дану інформацію повідомляє прес-центр президента.

Розмовляючи з представником Пакистану, президент наголосив на важливості розвитку діалогу та співпраці між двома країнами. Поряд з цим, обговорювалися питання, пов’язані з ймовірним розширенням економічних відносин двох країн. Крім цього, сторони визнали важливість створення спільної міжурядової комісії, до компетенції якої будуть входити питання співпраці у сфері економіки.

В ході розмови з представником Туреччини, голова нашої держави подякував послу за те, що Туреччина не визнає російську окупацію Кримського півострова, крім того, сторони висловили зацікавленість у продовженні стратегічного українсько-турецького партнерства.

Також відзначимо, що Порошенко подякував і японському послу за те, що Японія дотримується послідовної позиції, яка спрямована на підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. В рамках бесіди було порушено питання про перспективи посилення політичного діалогу між державами на вищому рівні. Також сторони дійшли згоди щодо плідної роботи компаній з Японії на українській території.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*